Meble.com.pl - komfort na miarę

Wybierając szafę warto zwrócić uwagę na górną półkę. Pozwala ona na przechowywanie sezonowej odzieży, której w danym momencie nie nosimy. Szafa Kamix Black Red White. Fot. BRW

Wygodna garderoba. Tak ją urządzisz w sypialni

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 maj 2016 09:41 (aktualizacja: 11 maj 2016 10:19)

Sypialnia to świetne miejsce na pojemną garderobę. Rzeczy są zawsze pod ręką oraz dużo łatwiej jest zaprowadzić porządek w mieszkaniu.

Nawet w najmniejszej sypialni, przy odrobinie kreatywności, możemy wygospodarować miejsce na szafę czy garderobę. Wszak można zaaranżować, ją niemal w każdym miejscu...nawet nad łóżkiem. Pomysłów i możliwości jest bez liku. W zależności od pomieszczenia, garderoby mogą mieć kształt prostokątny, kwadratowy, liter "U" lub "L". Do małych pokoi, poddaszy i innych pomieszczeń o nietypowym kształcie producenci polecają też systemy drzwi ze skosem. Do większych natomiast drzwi składane, z dwoma lub trzema skrzydłami – także z możliwością przesuwania ich na boki. Inne ciekawe rozwiązania to drzwi podwieszane, z prowadnicami wpuszczonymi np. w terakotę lub wykładzinę.

Funkcjonalność garderoby z pewnością poprawią różnorodne systemy organizacji. Co prawda, nie należą one do najtańszych (za bardziej zaawansowane kosze czy segregatory możemy zapłacić nawet kilkaset złotych), jednak warto rozważyć taki wydatek. Kosze, wieszaki dedykowane konkretnym częściom garderoby, półki czy pantografy pozwolą bowiem utrzymać w szafie porządek, a także szybko odnaleźć ulubioną parę butów czy odzież.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA