Meble biurowe marki Hubertus. Bujające się na jednej nodze hokery to nie tylko wygoda, ale i dobra zabawa. Fot. Hubertus

Meble biurowe marki Hubertus. Bujające się na jednej nodze hokery to nie tylko wygoda, ale i dobra zabawa. Fot. Hubertus

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 paź 2015 14:44 (aktualizacja: 29 paź 2015 07:50)

Wygodne biuro. 10 świetnych foteli i krzeseł

Siedzenie w biurze może kojarzyć się z przyjemnością. Wystarczy odpowiedni fotel z nowoczesnymi funkcjami. Zobacz jakimi.

Trendy w meblach dedykowanych biurom skłaniają się w stronę dynamicznego siedzenia. Dzięki nowoczesnym funkcjom nie tylko siedzimy, ale nieustannie wprawiamy swoje ciało w ruch, po to, aby długie przebywanie na fotelu nie kończyło się bólem kręgosłupa. 

Nowoczesne fotele wyposażone są w możliwość regulacji oparcia czy podłokietników, ale również regulację samego siedziska, którego to możemy ustawić kąt nachylenia. Dzięki temu fotel zapewni nam doskonałe podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Wiele modeli wyposażonych jest również w blokady oparcia i siedziska, dzięki którym możemy odpowiednie dla nas ustawienie "zaprogramować" na fotelu. Nowoczesne technologie oferują również zapamiętywanie ustawienia w fotelach. Nawet jeśli nic nie zablokujemy, fotel samoistnie ustawi się do ostatniej zapamiętanej pozycji, w jakiej na nim siedzieliśmy. 

 


WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

    • Wiki, 2016-02-29 10:04:29
    Projektuję wnętrza , salon fryzjerski właśnie skończyliśmy , fotele braliśmy właśnie od KD COLLECTION . Klientki będą zadowolone , wygodą i elegancja jaka panuje u Pani Sary w salonie. Nie każdy może pochwalić się tak pięknym salonem. Ciesze się , że mogłam go urządzić.
    • Agnieszka, 2016-02-29 09:57:39
    Ja w biurze muszę czuć się jak królowa, wiec chodząc miesiącami i wybierając fotel trafiłam w końcu na MÓJ wymarzony ;) Krzesło Florida z CD COLLECTION , Zrobiono mi go w kolorze fuksji , nie mam problemu u tych Państwa bo to jest akurat producent, zrobią taki jaki tylko sobie wymarzysz.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce