Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble biurowe marki Hubertus. Bujające się na jednej nodze hokery to nie tylko wygoda, ale i dobra zabawa. Fot. Hubertus

Wygodne biuro. 10 świetnych foteli i krzeseł

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 paź 2015 14:44 (aktualizacja: 29 paź 2015 07:50)

Siedzenie w biurze może kojarzyć się z przyjemnością. Wystarczy odpowiedni fotel z nowoczesnymi funkcjami. Zobacz jakimi.

Trendy w meblach dedykowanych biurom skłaniają się w stronę dynamicznego siedzenia. Dzięki nowoczesnym funkcjom nie tylko siedzimy, ale nieustannie wprawiamy swoje ciało w ruch, po to, aby długie przebywanie na fotelu nie kończyło się bólem kręgosłupa. 

Nowoczesne fotele wyposażone są w możliwość regulacji oparcia czy podłokietników, ale również regulację samego siedziska, którego to możemy ustawić kąt nachylenia. Dzięki temu fotel zapewni nam doskonałe podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Wiele modeli wyposażonych jest również w blokady oparcia i siedziska, dzięki którym możemy odpowiednie dla nas ustawienie "zaprogramować" na fotelu. Nowoczesne technologie oferują również zapamiętywanie ustawienia w fotelach. Nawet jeśli nic nie zablokujemy, fotel samoistnie ustawi się do ostatniej zapamiętanej pozycji, w jakiej na nim siedzieliśmy. 

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA