Meble.com.pl - komfort na miarę

Grube belki drewna założone na siebie wzajemnie tworzą masywną, ale jednak piękną w formie konstrukcję. Boki ramy mogą zaś służyć jako półeczka. Fot. ARM Po Prostu Łóżka

Wygodne łóżko. 10 pomysłów na sypialnię w drewnie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 wrz 2014 10:31 (aktualizacja: 12 wrz 2014 08:11)

Drewno czyni wnętrze przytulnym. Nie ma chyba piękniejszego materiału niż naturalne drewno, dlatego do sypialni, która ma być ciepła i klimatyczna warto wstawić łóżko z drewna.

Jest plastyczne, dzięki czemu producenci są w stanie wykonać z niego różne zaskakujące formy. Jest także ciepłe, nie tylko z wyglądu, ale i w dotyku. Jednak największą i absolutnie niepodważalną zaletą drewna jest jest osobisty urok i piękno. Czyż może być coś wspanialszego od tego, co dała nam natura?

Drewno jest idealnym materiałem dla osób wrażliwych na naturalne piękno. Łóżko z drewna ustawione w sypialni tworzy klimat przytulności i sprawia, że chce się w tym pomieszczeniu przebywać. Wybór drewnianego modelu wcale nie musi oznaczać, że jesteśmy skazani na meble jak z góralskiej chaty, bowiem producenci łączą drewno z praktycznie każdym materiałem.

Drewniane łóżka osadza się dzisiaj na stalowych nogach, przymocowuje się do nich tapicerowane zagłówki lub też pokrywa koloryzującym lakierem. Wszystko to sprawia, że na rynku mamy ogromny wachlarz drewnianych łóżek, które pasują zarówno do wnętrz rustykalnych jak i tych bardzo nowoczesnych. Jeśli jednak najbardziej cenimy sobie naturalność, wybierzmy model, na którym widoczne są nie tylko rysunki drewna, ale również jego sęki i wszelkie niedoskonałości, które czynią go wyjątkowym i niepowtarzalnym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA