Meble.com.pl - komfort na miarę

"Innari" to fotel obrotowy z funkcją relaksu, który dzięki sensorom elektrycznym rozkłada się bardzo łatwo do dowolnej pozycji. Fot. Gala Collezione

Wygodny fotel. Pokazujemy modele, które pozwolą ci wypocząć

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 lis 2014 09:44 (aktualizacja: 18 lis 2014 08:26)

Fotel to prawdziwy król w salonie. Nie tylko pięknie wygląda, ale dzięki swoim dodatkowym funkcjom relaksuje i pobudza do aktywności. Zobaczcie najnowszą ofertę producentów.

Większość ludzi oczekuje od fotela przede wszystkim komfortu.  Lubimy bowiem siedzieć wygodnie i zgodnie z wymogami ergonomii. Wybierając mebel do siedzenia powinniśmy więc kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami.

Jeśli jesteśmy właścicielami dużego salonu możemy zdecydować się na duży, stabilny i rozłożysty fotel, który sprawi, że chwila odpoczynku z książką stanie się prawdziwą przyjemnością. Gigantyczne fotele wręcz zapraszają, by w nich wygodnie usiąść i się zrelaksować. Na rynku wiele jest też mebli do siedzenia małych i lekkich w formie. Na cienkich nóżkach wygiętych ze stalowych prętów opierają się siedziska jakby wygięte z papieru. Projektanci chętnie eksperymentują też z formą foteli. Siedziska często są też polem technologicznych eksperymentów i wprowadzania innowacji. Nic więc dziwnego, że wiele nowych modeli foteli ma futurystyczny, "kosmiczny" wygląd. 

Zobaczcie co dla was przygotowaliśmy. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA