Meble.com.pl - komfort na miarę

We wnętrzu urządzonym w stylu minimalistycznym nie ma mowy o widocznych bibelotach czy ogólnym nieporządku. Wszystko powinno być schowane. W tym celu idealnie sprawdzi się nowoczesna meblościanka. Przewidziano w niej miejsce na telewizor, a brak uchwytów na frontach sprawia, że mebel niemalże zlewa się ze ścianą. Projekt: Maciej Brzostek. Fot. Bartosz Jarosz

Wygodny salon. Takie meble wybierają Polacy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 wrz 2015 15:12 (aktualizacja: 15 wrz 2015 08:53)

Przechowywanie w salonie to niełatwa sprawa. Jakie meble wybrać, aby był praktyczny i modny jednocześnie? Zobacz, jakie meble wybierają Polacy.

Coraz większe znaczenie ma we wnętrzu przechowywanie. Moda na nowoczesne aranżacje wymusza porządek i prostotę, przez co na wartości zyskują meble ze schowkami i skrytkami, jak również funkcjonalne kolekcje modułowe. 

Większość z nas aranżację salonu ogranicza dziś do prostych mebli RTV, sofy oraz kawowego stolika. Nowoczesne kolekcje, jakie oferują nam producenci są lekkie i nienarzucające się, przez co nie dominują wnętrza. Modne są powierzchnie na wysoki połysk, dzięki którym salon staje się optycznie przestronniejszy. Dominują również gładkie fronty bez widocznych uchwytów. Otwierane na dotyk są nie tylko praktyczne, ale również niezwykle nowoczesne.

Zajrzyj do galerii zdjęć i zobacz, w jaki sposób Polacy urządzają swoje salony. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA