Meble.com.pl - komfort na miarę

Szuflada Tandembox Antaro firmy Blum dostępna w kolorze jedwabiście białym, szarym i brunatnoczarnym, z podwyższonym bokiem z satynowanego szkła. Program obejmuje: szuflady niskie, wewnętrzne, wysokie i rozwiązania specjalne: szufladę zlewozmywakową, narożną, szafę cargo. Szuflada może mieć obciążenie 30, 50 lub 65 kg. Fot. Blum

Wyposażenie kuchni. 10 najwygodniejszych szafek i szuflad

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 cze 2015 10:15 (aktualizacja: 18 cze 2015 07:58)

Cargo wysokie czy niskie, wąskie czy podwójne? Przekonujemy, że każdy rodzaj jest praktyczny i warty zastosowania w twojej kuchni. Przekonaj się sam, jak przydatne mogą być szafki i szuflady typu cargo.

W większości polskich kuchni są tradycyjne półki i szuflady. To najprostsze rozwiązanie z możliwych, ale niestety nie najpraktyczniejsze. Jeśli często musisz wyjmować zawartość szafki, aby dostać się do przedmiotów ustawionych na samym jej końcu lub brudzisz wszystkie fronty podczas gotowania, ponieważ brudnymi dłońmi musisz chwytać za uchwyty, to powinieneś pomyśleć nad zastosowaniem nowoczesnych systemów w swojej kuchni.

Szafki otwierane na dotyk i szuflady typu cargo to sprawdzony sposób na funkcjonalną kuchnię. Dzięki nim z łatwością dostaniesz się do najgłębszych zakamarków, schowasz wiele rzeczy naraz i z lekkością będziesz je otwierać. Różne rozmiary szafek cargo pomogą funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń kuchni. Wąskie, 15 centymetrowe szafki doskonale nadają się do przechowywania butelek z oliwą, desek do krojenia czy środków czystości. Z kolei wysokie szafki cargo mogą pełnić w kuchni rolę spiżarni. To rozwiązanie doskonałe szczególnie do małych wnętrz, gdzie każdy centymetr miejsca jest na wagę złota. Wiele wysokich modeli cargo ma nośność do nawet 200 kg, więc można w nich przechowywać naprawdę wiele rzeczy.

W galerii zdjęć prezentujemy 10 najwygodniejszych szafek i szuflad typu cargo, które sprawią, że twoja kuchnia będzie niezwykle funkcjonalna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA