Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Kam

Wysoka zabudowa kuchenna – sposób na funkcjonalne wnętrze

  • Autor: mg
  • 08 gru 2017 07:55 (aktualizacja: 11 gru 2017 10:20)

Wysoka zabudowa kuchenna to świetny pomysł na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Sprawdzi się szczególnie we wnętrzach o niewielkim metrażu, gdzie każdy dodatkowy centymetr jest na wagę złota. Prezentujemy funkcjonalne, ale i estetyczne wysokie zabudowy kuchenne.

Jak półwysep może zastąpić stół w niewielkiej kuchni?

Wysoka zabudowa kuchenna jest sposobem na wygospodarowanie w kuchni dodatkowego miejsca do przechowywania. Zwykle przestrzeń pomiędzy sufitem a górnymi szafkami pozostaje pusta. W przypadku niewielkiej kuchni to ewidentne marnotrawstwo powierzchni użytkowej. Oczywiście, w najwyżej położonych szafkach najlepiej jest przechowywać rzeczy, z których korzystamy najrzadziej – tak czy inaczej, właściciele małych kuchni na pewno je docenią. Z myślą o tego typu meblach powstają nawet specjalne systemy ułatwiające korzystanie z wyżej położonych szafek.

Ze względu na konieczność dopasowania ich do indywidualnych warunków mieszkaniowych wysokie zabudowy kuchenne to tzw. meble na wymiar wykonywane przez studia kuchenne na podstawie zamówienia. Dzięki temu można je dopasować do potrzeb każdego użytkownika.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA