Meble.com.pl - komfort na miarę

Geometryczna szafka ścienna wraz z półką na telewizor tworzą ciekawą kompozycję. Fot. Colombini Casa

Zainspiruj się kolorem morza. Meble i dodatki w odcieniach niebieskiego

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 lip 2014 09:08 (aktualizacja: 11 lip 2014 08:31)

Na lato najlepszy jest kolor niebieski. Chłodny, rześki i niezwykle odświeżający. W połączeniu z czystą bielą jest absolutnym hitem.

Na pewno nieraz będąc za granicą na wakacjach lub po prostu oglądając widokówki zachwycaliście się niesamowitym kolorem oceanu lub morza. Faktycznie, ta lazurowo niebieska barwa ma w sobie coś przyciągającego. Niby jest zimna, ale jednak nie można oderwać od niej spojrzenia. Dlaczego więc nie zastosować jej we wnętrzu własnego domu?

W połączeniu z białymi ścianami bądź po prostu dodatkami stworzą genialną kompozycję, która na myśl będzie przywoływać letnie wspomnienia. Jeśli zaś użyjemy  na sofie, fotelu czy w formie narzuty pasiaste wzory, zyskamy wówczas iście plażowy klimat.

Nie bez powodu co roku marynistyczne wzory są popularne i modne. Jeśli bardzo nam się podobają i chcemy zatrzymać ten klimatyczny trend przez cały rok, to warto zrobić to w formie wyposażenia własnego domu. Tym bardziej, że na rynku jest wiele ciekawych sof oraz modułowych, nowoczesnych mebli w niebieskim kolorze. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA