Realizacja Malwina Kuzera

Realizacja Malwina Kuzera

  • Autor: bm
  • 08 paź 2017 23:06 (aktualizacja: 09 paź 2017 12:58)

Zobacz 10 pięknych, klimatycznych sypialni z polskich mieszkań!

Oaza spokoju i relaksu, miejsce, w którym możemy zapomnieć o ciężkim dniu i chociaż na kilka godzin znaleźć się w zupełnie innym świecie. Klimatyczna sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Szukasz inspiracji? Oto dziesięć wnętrz sypialnianych zaprojektowanych przez polskich architektów.

Każda z prezentowanych sypialni ma swój własny, niepowtarzalny styl, w każdym wnętrzu jest ten jeden wyjątkowy szczegół, który decyduje o jego indywidualności.

W sypialni zaprojektowanej przez Tomasza Czajkowskiego styl glamour został podkreślony przez niezwykłe łoże z baldachimem i olbrzymim, srebrzystym, pikowanym wezgłowiem. We wnętrzu pracowni Kaza tapicerowane w całości łóżko sprawia wrażenie niezwykle miękkiego i przytulnego, z czym kontrastuje minimalistyczna toaletka na metalowych nogach. W projekcie Agnieszki Komorowskiej-Różyckiej miękkie wezgłowie łóżka w kolorze kawy z mlekiem harmonizuje ze stylowym wnętrzem i wysokimi sufitami charakterystycznymi dla zabytkowej kamienicy. Ciekawy zabieg zastosowali projektanci z pracowni Archissima – tutaj łóżko wraz z wezgłowiem i szafkami nocnymi stanowi jedną całość, idealnie wkomponowując się w monochromatyczne wnętrze.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce