Meble.com.pl - komfort na miarę

Zofia Ślotała. Fot. Caramella

Zobacz, jakie meble do pokoju dziecięcego wybrała znana celebrytka

  • Autor: mg
  • 17 lis 2017 09:19 (aktualizacja: 20 lis 2017 10:25)

Pokoik córeczki Zofii Ślotały został urządzony z myślą o zmieniających się potrzebach dziecka. Po okresie niemowlęcym nadszedł czas na reorganizację przestrzeni, aby dostosować wnętrze do zmian związanych z rozwojem malucha. Celebrytka zdecydowała się na meble marki Caramella.

Czytaj też: Zobacz meble, które do pokoju dziecięcego wybrała Rozalia Mancewicz

Pokój został podzielony na strefy. Pierwszą jest strefa snu oraz pielęgnacji, w której stoi łóżeczko z obniżonym poziomem materaca oraz wygodny fotel, idealny do czytania bajek na dobranoc. Obok znajduje się komoda z częścią przewijakową. Całość dopełniają eleganckie dodatki, takie jak wiklinowe kosze z szarym obszyciem z koronką, pudrowa lampka z kokardką oraz stylowy napis.

Kolejną strefą jest strefa zabawy. Jej centralny punkt stanowi domek, który jest nie tylko spełnieniem bajkowych marzeń każdej dziewczynki, ale także przepiękną dekoracją. Zofia Ślotała zorganizowała także odpowiednie miejsce do nauki i rozwijania twórczości artystycznych córki, ustawiając mały stoliczek z krzesełkami i uroczym minifotelikiem, będącym kopią fotela mamy. Pokoik został również wyposażony w meble służące do przechowywania książeczek i zabawek: praktyczny regał z szufladą oraz niezwykle stylowy, tapicerowany kufer.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA