Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Zoe to doskonałe meble dla dzieci, które poszukują jeszcze swojego indywidualnego stylu. Żywa kolorystyka i funkcjonalne półki sprawią, że kolekcja spodoba się dzieciom. Fot. Intermeble

10 ciekawych kolekcji do pokoju nastolatka

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 01 lut 2017 08:08

Pokój nastolatka powinien być urządzony z dużą uwagą. Z jednej strony meble powinny zapewniać komfort w trakcie nauki, a z drugiej wygodę wypoczynku.

Wybór mebli którymi ładnie i funkcjonalnie urządzimy pokój starszego dziecka, w polskich sklepach jest spory. Możemy spotkać zarówno kolekcje stylowe, jak też te wyróżniające się nowoczesną formą.  

Ze względu na różnorodność elementów dostępnych w ramach kolekcji, możemy nadać indywidualny wygląd aranżacji pokoju naszej pociechy. W ramach jednej kolekcji dostępna jest np. różnorodna kolorystyka frontów, dzięki temu wykończenie mebli możemy dostosować do gustu czy płci dziecka. Posiadają także szereg innych zalet. Zapewniają komfortowe warunki do zabawy, jak również do nauki. 

Bezpieczeństwo użytkowania z kolei, zapewniają zaokrąglone brzegi, jak również specjalnie zabezpieczone fronty poszczególnych modułów. Większość brył można mocować do ścian, nie ma więc obawy, że dziecko podczas zabawy przewróci regał i zrobi sobie krzywdę.

W galerii kolekcje dla starszych dzieci aktualnie dostępne w polskich sklepach.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA