Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble Cadero. Biała łazienka prezentuje się bardzo nowocześnie i przestrzennie. Fot. Tiger

10 inspiracji na białe meble do łazienki

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 maj 2016 15:23

Choć paleta barw łazienkowego wyposażenia jest szeroka, to nie da się zaprzeczyć, że wciąż numerem jeden jest kolor biały. Prezentuje się świeżo, daje wrażenie czystości i jest uniwersalny.

Biały kolor ma potencjał zwłaszcza jeśli chodzi o ceramikę, ale też meble. Dzięki tym elementom nawet najmniejsze wnętrze zaprezentuje się jasno i przestrzennie. Meble można zrobić na zamówienie, jednak w polskich sklepach nie brakuje także gotowych propozycji. W ramach zestawu zazwyczaj dostępne są szafki podumywalkowe oraz pojedyncze słupki, które oferowane są w różnych rozmiarach i szerokościach.

Bez problemu można do nich dopasować także ceramikę oraz armaturę, ponieważ producenci często oferują kompletne i kompleksowe zestawy tak, aby aranżacja wnętrza nie sprawiała, żadnego problemu i była jak najbardziej intuicyjna. 

Kolor biały jest także bardzo popularny ze względu na swoją uniwersalność. Jest wprost doskonały zarówno dla tradycjonalistów, ale też osób lubiących zmiany. Wystarczy bowiem zmienić dodatki czy inne elementy dekoracyjne, by wnętrze zyskało całkiem nowy wygląd. Nie musimy się także obawiać, iż białe meble ulegną zniszczeniu, producenci dokładają bowiem wszelkich starań, aby materiały z których są wykonane były odpowiednio zabezpieczone. Są więc odporne na wilgoć, parę wodną czy środki chemiczne. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA