Meble.com.pl - komfort na miarę

Cape Cod. Mebel oferuje wygodną przestrzeń po obu stronach blatu, w momencie, gdy zamontowana jest na nim umywalka, jak również wiele miejsca do przechowywania w szafce z zamykanymi drzwiczkami. Fot. Duravit

10 inspiracji na klasyczne meble do łazienki

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 maj 2017 09:03 (aktualizacja: 12 maj 2017 09:57)

Klasyka sprawdza się również w aranżacji łazienki. Dzięki stylowym kolekcjom wnętrze staje się klimatyczne i pełne wyrazu.

Meble w klasycznym stylu wniosą do wnętrza naszej łazienki styl i charakter. Eleganckie meble sprawią, że nasz pokój kąpielowy zyska unikalny wygląd i klimat. Klasycznie urządzona łazienka będzie tak samo modna dziś, jak i za 5 czy 10 lat. Uniwersalne wzornictwo, wyważone kolory, stylowe akcenty i detale gwarantują ponadczasowy charakter kolekcji. 

W ofercie producentów znajduje się szeroki wachlarz elementów wyposażenia łazienek. Poczynając od mebli, szafek podumywalkowych, witryny z lustrem, a kończąc na idealnie do dopasowanych do nich umywalkach, akcesoriach łazienkowych i armaturze.

Pośród wszystkich oferowanych produktów warto jest zwrócić uwagę na propozycje wyróżniające się rysunkiem drewna oraz delikatne, proste szafki w białym kolorze, z zaznaczonymi płycinami. Kolekcje te wyglądają niezwykle stylowo, a przy tym bardzo współcześnie. Jak przystało na styl klasyczny, meble proponowane są również w wersji na nóżkach. Rolę dekoracyjną pełnią stylizowane, półkryte uchwyty wykonane z metalu. Niespotykanego uroku kolekcjom dodają eleganckie przeszklenia, które wnoszą do łazienkowego wnętrza lekki wygląd. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA