Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe meble pod zabudowę z otwartymi półkami to świetny sposób na wyeksponowanie ręczników. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

10 inspiracji na łazienkę w nowoczesnym stylu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 lis 2016 10:58 (aktualizacja: 04 lis 2016 11:32)

Nowoczesna stylistyka odważnie wkracza także do wnętrz łazienkowych. Prezentujemy kilka przykładów na modne wnętrze kąpielowe.

Wnętrze łazienkowe również może zaskoczyć swoim wyglądem. Nie musi być też nudne i nieciekawe. Kolorowe i drewniane dodatki oraz odpowiednie meble, nadadzą jej modny, nowoczesny charakter. Z kolei kolor biały optycznie powiększy przestrzeń małej łazienki. W łazience o większym metrażu biel pięknie współgra z ciekawymi dodatkami i elementami dekoracyjnymi. 

Nowoczesne łazienki są dizajnerskie, skrojone na miarę właściciela, mają swój własny styl i klimat. Często również oddają styl oraz gust właściciela. Zachęcamy, by podpatrywać łazienki i urządzając własne mieszkanie nie bać się innowacji i śmiałych pomysłów. Bo w łazience spędzamy przecież coraz więcej czasu. W galerii prezentujemy łazienki, które pochodzą z prawdziwych mieszkań.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA