Meble.com.pl - komfort na miarę

Concept to kolekcja mebli w nowoczesnym stylu. Łóżko oparte na wysokich nóżkach, sprwdzi się w małym czy też wąskim pokoju. Fot. Meble Vox

10 inspiracji na łóżko dla nastolatka

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 kwi 2017 12:20 (aktualizacja: 18 kwi 2017 12:33)

Łóżko w pokoju nastolatka powinno być wygodne i komfortowe. Warto przy tym postawić na model niewielkich rozmiarów, wyposażony w pojemnik na pościel.

Łóżko w pokoju nastolatka pełni kilka ważnych funkcji. Jest nie tylko meblem do spania, ale również miejscem, gdzie nasze dziecko spędza czas z przyjaciółmi, czyta ulubione książki, uczy się czy odrabia lekcje. Nierzadko służy również do przechowywania rzeczy osobistych, pościeli czy sezonowej odzieży. Warto więc wybrać mebel, który spełni wszystkie potrzeby naszego dziecka. 

Wybór łóżek jest duży. Możemy zakupić je jako element zupełnie różny stylistycznie od pozostałych mebli w pokoju lub też postawić na mebel będący przedłużeniem kolekcji mebli młodzieżowych. Niezależne od stylistykę modelu, który wybierzemy warto postawić na model z otwartymi półkami, który oferuje dodatkowe miejsce na rzadziej używane rzeczy naszego dziecka. Ciekawie prezentują się również łóżka, które w podstawie mają otwarte półki. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA