Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw Spoleto firmy Meblomak. Siedzisko wyposażone jest w funkcję relaks z napędem elektrycznym. Za pomocą sensorów dyskretnie schowanych pomiędzy siedziskiem a bokiem następuje płynna regulacja siedziska, podnóżka oraz oparcia. Fot. Meblomak

10 inspiracji na wygodne meble wypoczynkowe

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 maj 2017 12:11

Meble tapicerowane to prawdziwe maszyny do wypoczynku. Rozwiązania takie jak ruchome podnóżki, regulowane zagłówki i podłokietniki to już niemal standard w nowoczesnych kolekcjach wypoczynkowych.

Nowoczesne meble tapicerowane umożliwiają pełen komfort wypoczynku i zapewniają relaks po ciężkim, pracowitym dniu. Producenci od pewnego czasu sukcesywnie pracują nad usprawnieniem mechanizmów i funkcji, które poprawią wygodę siedzenia na sofie.

Niemal standardem w meblach jest już funkcja spania czy pojemnik na pościel. Ruchome podłokietniki, regulowane zagłówki, wysuwany podnóżek czy zmiana konta położenia oparcia siedziska to inne ciekawe opcje, które wpływają na komfort użytkowania mebla. Wszystkie mechanizmy mogą być regulowane na pomocą pilota bądź manualnie. Wszystkie dodatkowe funkcje wpływają na koszt mebla i wpływają na jego wygląd.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA