Meble.com.pl - komfort na miarę

Turkus to kolor, który nieustannie jest modny. Pasuje zarówno do kobiecych wnętrz, jak i do męskich. Tak sofa jest propozycją od firmy Benix. Fot. Marta Ustymowicz

10 kolorowych sof prosto z targów. Nowości z Arena Ostróda

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 wrz 2014 19:17 (aktualizacja: 05 wrz 2014 08:46)

Jak co roku na targach meblowych w Ostródzie, tak i teraz, można było zobaczyć wiele mebli tapicerowanych w ciekawych i zaskakujących kolorach. Tegoroczne propozycje mebli przyciągały uwagę swoją "soczystością" i nie pozwalały przejść obok nich obojętnie.

W tym roku wystawcy prezentujący swoją ofertę na ostródzkich targach meblowych widocznie podkreślali modę na biel i stonowane, ziemiste kolory. Były to chociażby, najpopularniejsze barwy wśród prezentowanych mebli skrzyniowych. I choć wśród mebli tapicerowanych również można było zauważyć tą tendencję, to na szczęście było także wiele mebli w ciekawych i przykuwających wzrok barwach.

Na stoisku firmy Benix wielką uwagę przyciągały sofy w intensywnym turkusowym kolorze, a także stojąca tuż za nią sofa w słonecznej żółci. Obie tak pozytywne i przyjemne dla oka, że nie sposób było przejść obok nich obojętnie. Ogromny wysyp kolorów widoczny był także na stanowisku firmy Gortex. Tutaj jednak próżno było szukać sofy w jednej barwie. Odważne połączenia kolorystyczne na oparciach oraz siedziskach można uznać wręcz za znak szczególny prezentowanych przez firmę mebli.

Równie słoneczne desenie zobaczyć można było także na stanowisku Grupy IMS. Marka Etap Sofa zaprezentowała bowiem jedną ze swoich najnowszych sof, model "Pi" w ciepłej i radosnej żółtej barwie. Ten słoneczny kolor był jednym z najczęstszych wśród kolorowych sof. Nic dziwnego, bowiem żółte sofy mają w sobie elektryzującą moc.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA