Sofa Morena marki Gala Collezione to wygodny model, który oprócz stylowej sylwetki, posiada wiele funkcji poprawiających komfort siedzenia. Fot. Gala Collezione

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 marz 2015 10:08 (aktualizacja: 02 marz 2015 12:24)

10 najmodniejszych sof. Tylko z polskich sklepów!

W polskich sklepach sof jest co niemiara. Podpowiadamy, które modele cieszą się największą popularnością i na co zwracać uwagę, chcąc urządzić stylowy i modny salon.

Odpowiednia sofa potrafi "zrobić" całe wnętrze. Niekoniecznie musi być odzwierciedleniem stylu wszystkich pozostałych mebli w pomieszczeniu. Jako, że jest to mebel, który ustawia się w centrum salonu, może być jego wizytówką, ale też wyróżniać się na tle całego wnętrza.

Sofa w salonie skupia nie tylko mieszkańców domu, ale także ich gości. Jest meblem reprezentacyjnym, ale poza estetyką, musi także zapewniać wygodę. Do najbardziej komfortowych modeli należą narożniki, które nie tylko dają wiele przestrzeni do siedzenia, ale też często, sporą powierzchnię spania. Z tego powodu, sprawdzą się w małych wnętrzach, zaś w dużych pięknie wypełnią centrum salonu. 

Niesłabnącą popularnością cieszą się nadal sofy wykończone skórą, zarówno naturalną, jak i jej ekologiczną odmianą. Takie modele pasują do klasycznych i stylowych aranżacji. Wśród modnych modeli tapicerowanych tkaniną, powodzeniem cieszą się te, w jasnych, świetlistych kolorach - beżach, bieli i szarościach. W polskich domach wciąż kompletuje się meble wypoczynkowe, ustawiając sofę i fotele, pochodzące z tej samej kolekcji. Chcąc wprowadzić do wnętrza nowoczesny akcent, warto wybrać fotele z innej kolekcji lub wykończone wyróżniającym się, odmiennym kolorem tapicerki. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce