Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafka na buty Kunes. Otwierany schowek z szafką i 2-poziomymi półkami pomoże uporządkować buty. Jest też wygodnym siedziskiem. Fot. Homekraft

10 niesamowitych sposobów na przechowywanie butów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 sty 2017 09:55 (aktualizacja: 26 sty 2017 10:21)

Buty powinny mieć w domu ściśle określone miejsce. Porozrzucane w przedpokoju mogą bowiem dawać wrażenie bałaganu oraz psuć wygląd całego wnętrza. Tak je wygodnie przechowasz.

Posiadacze dużej kolekcji butów, z pewnością zdają sobie sprawę jak problematyczne staje się ich przechowywanie. Nie łatwo jest bowiem zorganizować buty całej rodziny tak, aby nie ulegały zniszczeniu, można je było łatwo odnaleźć, a przy tym nie dawały wrażenia bałaganu w całym domu. Buty można przechowywać w szafie lub specjalnie przeznaczonej do tego szafce. W tym przypadku świetnie sprawdzają się oryginalne pudełka, które są nie tylko estetyczne, ale też bardzo funkcjonalne. W sklepach dostępne są np. pudełka otwierane z boku, co znacznie ułatwia dostęp do przechowywanych w nich butów. Do przechowania butów, wbrew pozorom, doskonale nadaje się też część szafy przeznaczona na ubrania wiszące. Obuwie można ustawić na półce lub schować na dnie, poniżej linii kurtek czy płaszczy. 

Całkiem dobrym sposobem na buty jest zakup specjalnie do tego przeznaczonej szafki z wysuwanymi półkami. Poszczególne modele dostępne są nawet w tzw. wersji piętrowej. Otwiera się je od góry, pod kątem, dzięki temu łatwiej jest dostać się do par schowanych głębiej.  Producenci proponują jednak także inne, nie mniej ciekawe sposoby na organizację obuwia dla całej rodziny. Prezentujemy kilka z nich.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA