Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Montana. Kolor kolekcji - dąb dziki miodowy - sprawi, że wnętrze będzie przytulne i ciepłe, zaś delikatne oświetlenie ukryte w przeszklonych elementach doda mu tajemniczości. Fot. Paged Meble

10 nowoczesnych kolekcji do jadalni

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 maj 2016 08:16 (aktualizacja: 23 maj 2016 08:36)

Nowoczesne meble do jadalni wyróżniają się prostą formą i niezobowiązującym wzornictwem. Sprawdź co proponują polskie sklepy meblowe.

Polacy coraz większą uwagę przywiązują do aranżacji jadalni. Doceniamy życie rodzinne i chcemy je razem celebrować przy wspólnym stole. Aranżacja wygodnej jadalni staje się zatem coraz istotniejsza.

W jadalni niezmiennie najważniejszy pozostaje stół. Wokół niego koncentruje się cała aranżacja pomieszczenia. Nowoczesne stoły mają geometryczne kształty, z powodzeniem więc można je ustawić zarówno na środku pokoju, jak i przy ścianie. Jeśli nie mamy miejsca na duży stół dla większej liczby osób, wybierzmy stół rozkładany. Ważne jest aby był solidny i dobrze wykonany, ponieważ po rozłożeniu na pełną długość musi zachowywać stabilną formę. 

Krzesła nie muszą pochodzić z tego samego kompletu co stół. Jeśli ustawiamy różne modele przy stole, dobierajmy je parami. Pięknie prezentują się stoły i krzesła zestawione ze sobą na zasadzie kontrastu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA