Meble.com.pl - komfort na miarę

System Colors to subtelne połączenie przykuwających wzrok kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek to cechy charakterstyczne kolekcji. Fot. Forte

10 nowości do pokoju nastolatka

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 sty 2017 11:21 (aktualizacja: 24 sty 2017 12:06)

Pokój nastolatka to wyzwanie aranżacyjne. Wnętrze musi być nie tylko ładne, ale też funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Pokój młodego człowieka warto urządzić zgodnie z jego gustem oraz zainteresowaniami. Pokój młodzieżowy to przestrzeń, gdzie „pierwsze skrzypce” grać powinien indywidualny styl nastolatka. Dzisiaj młodzi ludzie doskonale znają się na najnowszych trendach i bezbłędnie wiedzą co jest w dobrym guście, a co nie. 

Przestrzeń pokoju młodzieżowego musi być wielofunkcyjna. W pomieszczeniu musi znaleźć się miejsce do nauki, zabawy i wypoczynku. Modny i ładny pokój młodzieżowy powinien odpowiadać też zainteresowaniom młodego człowieka. Meble dostępne aktualnie w polskich sklepach są zróżnicowane pod względem wzornictwa. Nie brakuje kolekcji typowo nowoczesnych, jak i klasycznych. Producenci zostawiają również swobodę w doborze kolorów frontów, detali dekoracyjnych czy uchwytów, tak aby mebel można było łatwo dostosować do wieku czy płci dziecka. 

Sprawdź kolekcje aktualnie dostępne w polskich sklepach. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA