Meble.com.pl - komfort na miarę

Lekkie, podwieszane meble sprawią, że mała łazienka będzie optycznie większa. Fot. Villeroy&Boch

10 nowości meblowych do modnej łazienki

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 cze 2017 09:45 (aktualizacja: 13 cze 2017 10:24)

Meble do łazienki dostępne w sklepach są coraz ciekawsze pod względem wzornictwa. Sprawdź nowości polskich producentów meblowych.

Meble do łazienki najczęściej zamawiamy na wymiar u stolarza. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, bowiem możemy uczestniczyć w każdym z etapów produkcji mebla, jednak warto przyjrzeć się także tzw. gotowym propozycjom, które możemy znaleźć w sklepach i salonach łazienkowych.

Standardowy zestaw tworzą zazwyczaj szafka podumywalkowa wraz z umywalką oraz słupki wiszące lub stojące. Wszystkie te elementy oferowane są w różnorodnej gamie kolorów i wykończeń. Można też bez trudu dopasować meble do wymiarów naszej łazienki, większość producentów mebli oferuje je bowiem w różnych rozmiarach.

Czym wyróżniają się modne meble do łazienki? Na pewno wykorzystaniem materiałów dobrej jakości, a także ciekawym wykończeniem frontów. Aktualnie na topie są białe meble w wersji total look, bądź też urozmaicone delikatnymi wstawkami z drewna. Inną ciekawą opcją są meble w kolorze tu prym wiodą stonowane i subtelne w wyrazie pastele.

Sprawdźcie kilka ciekawych propozycji.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA