Kolekcja Velle firmy Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

Kolekcja Velle firmy Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 19 kwi 2018 12:47 (aktualizacja: 20 kwi 2018 10:46)

10 pięknych kolekcji do aranżacji klasycznej jadalni

Coraz bardziej lubimy jadalnie. Dlaczego? Tu jemy rodzinne obiady, ucinamy pogawędki ze znajomymi i przysiadamy choć na chwilę po pełnym emocji dniu. Wciąż preferujemy klasyczne aranżacje, dlatego prezentujemy 10 pięknych kolekcji utrzymanych w tradycyjnym stylu.

Czytaj też: Białe meble do salnu i jadalni - aktualne trendy

Witryny, komody i - przede wszystkim - obszerny stół z wygodnymi krzesłami - tak wygląda obowiązkowe wyposażenie jadalni, które ma wpływ zarówno na wygodę korzystania z niej, jak i na wykreowany styl aranżacji. Rzecz jasna, w zależności od naszych gustów i oczekiwań możemy zdecydować się na klasyczny lub bardziej nowoczesny zestaw. Praktyka pokazuje jednak, że wciąż największą popularnością cieszą się klasyczne kolekcje mebli jadalnianych. Należy przy tym pamiętać, że klasyka w obecnym wydaniu różni się od tej sprzed kilku czy kilkunastu lat.

W czym przejawia się klasyczny styl mebli jadalnianych? Przede wszystkim w użyciu wzorów drewna - zarówno o jasnych, jak i ciemniejszych odcieniach, z wyraźnie zarysowanym rysunkiem słojów lub nieco delikatniejszym - liczy się tu głównie wrażenie naturalności. Tego typu wybarwienia zostają zestawione z prostymi formami, które mają być gwarantem komfortowego użytkowania. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce