Kolekcja Drevia z oferty sieci salonów Agata. Fot. Agata

Kolekcja Drevia z oferty sieci salonów Agata. Fot. Agata

  • Autor: bm
  • 30 sie 2017 08:52 (aktualizacja: 30 sie 2017 12:18)

10 pomysłów na dwukolorowe meble w pokoju dziennym

Łączenie różnych kolorów w meblach to jeden z najpopularniejszych trendów w tym sezonie. Jaki kolorystyczny duet wybrać? Możliwości jest wiele, więc każdy może wybrać coś dla siebie. Zobacz 10 propozycji dwukolorowych mebli w salonie!

Chyba najczęściej stosowanym przez producentów i lubianym przez klientów zestawieniem kolorystycznym jest biel z elementami drewna. Możemy wybrać zarówno taki zestaw, w którym dodatkowy kolor zaznaczony jest tylko przez niewielkie wstawki czy listwy, jak i kolekcję, w której połączono różnokolorowe moduły.

Pomysłem na wprowadzenie dodatkowej barwy do jednolitych kolorystycznie mebli może być też zastosowanie czarnego lub kolorowego szkła. Ciekawym rozwiązaniem - chociaż zarezerwowanym dla odważnych użytkowników - są fronty w żywych, energetycznych odcieniach, np. limonki, żółci lub czerwieni, zestawione z korpusami w stonowanych kolorach, np. ciemnego drewna. Hitem ostatnich sezonów na rynku jest szarość, która doskonale sprawdza się również w przypadku kolekcji do pokoju dziennego. Połączona np. z jasnym drewnem lub bielą stworzy nowoczesny, elegancki zestaw.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce