Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko Essence ma minimalistyczną formę, ale jest wygodne. Efekt przytulności osiągnięto pokrywając tkaniną większość ramy łóżka i wezgłowie. Fot. Swarzędz Home

10 pomysłów na łóżko na wysokich nóżkach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 08 wrz 2016 12:12

Łóżko na wysokich nóżkach to świetne rozwiązanie w sytuacji gdy nasza sypialnia jest mała. Sprawdź jak pięknie i zgrabnie może się prezentować.

Łóżka na wysokich nóżkach wyróżniają się eleganckim wyglądem. Pięknie prezentują się zwłaszcza we wnętrzach zainspirowanych stylistyką skandynawską, prowansalską lub angielską, ale nie tylko - projektanci wnętrz chętnie wprowadzają łóżka na wysokiej podstawie do nowoczesnych aranżacji wnętrz. 

Łóżka na wysokich nóżkach dostępne są w szerokiej ofercie materiałów wykończeniowych. Szczególną popularnością cieszą się jednak biel oraz drewno. Inną opcją są łóżka tapicerowane w całości, bądź w opcji z tapicerowanym zagłówkiem. W zestawieniu z ciekawą poduszką np. we wzory geometryczne, staną się mocnym akcentem we wnętrzu, który nierzadko nadaje ton całej aranżacji.

W polskich sklepach nie ma w zasadzie ograniczeń jeśli chodzi o formę i wielkość takich łóżek. Możemy zakupić zarówno łóżka pojedyncze, jak też w większym rozmiarze, które pozwolą wypocząć we dwójkę. Łóżka na wysokich nóżkach to świetne rozwiązanie, gdy nasza sypialnia jest mała lub nieustawna. Lekka bryła mebla sprawia, że niewielkie wnętrze nabiera wizualnej lekkości. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA