Zestaw Lind. Sofa posiada funkcję rozkładania. Fot. Black Red White

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 lis 2016 09:39 (aktualizacja: 10 lis 2016 10:17)

10 pomysłów na nowoczesny zestaw wypoczynkowy

Komplet wypoczynkowy to praktyczne rozwiązanie. Meble utrzymane w jednym stylu to sposób na kompleksową aranżację wnętrza.

Zestaw wypoczynkowy to sposób na kompleksową aranżację salonu. Taki komplet najczęściej składa się z takich elementów jak sofa i fotele, producenci oferują także komplety w skład których wchodzą sofy trzy i dwu osobowe z fotelem lub pufą. Zestaw możemy bez problemu skompletować w zależności od ilości miejsca, układu wnętrza czy indywidualnych potrzeb. 

Meble oferowane są w bogatej palecie kolorystycznej, co umożliwia dobranie tkaniny, która będzie współgrała z kolorystyką pomieszczenia. Dostępne na rynku zestawy wypoczynkowe mają bardzo zróżnicowane kształty i wymiary siedzisk, podłokietników i oparć. Mając do dyspozycji dziesiątki form, dodając do tego szeroką gamę materiałów tapicerskich w różnych kolorach i wzorach, można stworzyć naprawdę niepowtarzalną aranżację. 

Szczególną uwagę warto zwrócić na niewielkie, zgrabne sofki na wysokich nóżkach lub modele wyposażone w wysuwane podnóżki, w regulację konta nachylenia oparcia (nawet w 7 stopniach), głębokości siedziska, a nawet z funkcja masażu. 

Ciekawie prezentują się modele nowoczesne o geometrycznych kształtach, których forma bywa łagodzona zaokrąglonymi liniami oparć, podłokietników i boków. Ich siedziska ozdabiane są miękkimi poduchami, które nie tylko podnoszą komfort wypoczynku, ale też sprawiają, że mebel nabiera eleganckiego wyrazu.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce