Meble.com.pl - komfort na miarę

Garderoba Alien posiada lustro, szafkę z szufladami i drzwiczkami, szafę. Mebel wyposażony jest w praktyczny schowek na buty oraz kilka wieszaków. Fot. Meble Kryspol

10 sposobów na meble do przedpokoju

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 sty 2017 10:28

Przedpokój to wizytówka naszego domu oraz pierwsze pomieszczenie, które widzą goście. Warto więc urządzić go ładnie i z pomysłem. Sprawdź gotowe zestawy z polskich sklepów.

Przedpokój bywa uznawany za pomieszczenie niełatwe w aranżacji. Szczególnie w małym mieszkaniu w bloku, gdzie przedpokój tworzy ciemny i wąski korytarz, niełatwo jest dobrać odpowiednie meble. Aranżując to pomieszczenie należy dokładnie przemyśleć, jakie meble mają się w nim znaleźć. Wszystkie muszą tworzyć spójną całość i idealnie wpasować się w dostępną przestrzeń. Świetnie sprawdzą się tutaj meble do przedpokoju na wymiar, ale nie tylko. W polskich sklepach nie brakuje jednak również ładnych, gotowych propozycji.  W ramach zestawu możemy zakupić szafkę na buty, niedużą szafę, lustro oraz komodę. W bryłach pomieścimy nie tylko odzież, ale także sprzęty domowe, takie jak np. odkurzacz, a nawet mop. Żaden przedpokój nie może obejść się bez wieszaka na ubrania. To świetne miejsce również na przechowywanie drobnych części odzieży osobistej, tj. szalików, apaszek czy rękawiczek. 

Sprawdź modne meble do przedpokoju. 

 

  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA