Meble.com.pl - komfort na miarę

Modułowa sofa z zadaszeniem będzie doskonałym miejscem do wypoczynku w ogrodzie w upalne dni. Fot. Tchibo

10 wygodnych sof do ogrodu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 maj 2016 10:43 (aktualizacja: 19 maj 2016 11:01)

Sezon ogrodowy w pełni. Sofa z plecionki, ustawiona na tarasie pozwoli w pełni cieszyć się wypoczynkiem na łonie natury. Zobacz wygodne modele.

Jeśli lubisz wypoczywać w bardziej komfortowych warunkach, niż leżąc na kocu na trawie, to znak, że warto pomyśleć o wygodnej sofie ogrodowej. Producenci oferują nam dziś szeroki wybór mebli do ogrodu - z naturalnego rattanu, jak i jego zamiennika, technorattanu.

Rattanowe meble przeżywają swoje modowe wzloty i upadki. Niektórym kojarzą się z wiejskim stylem, ale prawdą jest, że dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi, a także lekkiej konstrukcji doskonale nadają się do aranżacji tarasów oraz ogrodów. Jeśli chcemy mieć meble ogrodowe z plecionki, ale obawiamy się o trwałość naturalnego rattanu, można wybrać te, wykonane z technorattanu. Jest to materiał zainspirowany naturalnym jego odpowiednikiem, ale znacznie bardziej trwały i pozbawiony jakichkolwiek skaz. Wykonuje się go z elastycznego polietylenu, dzięki czemu wytrzyma niekorzystne warunki atmosferyczne nawet przez kilka lat.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA