Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik okolicznościowy Space. Rozkładany, o prostej, geometrycznej formie. Po rozłożeniu może pełnić rolę stołu. Fot. Szynaka Meble

12 inspiracji na ciekawy stolik kawowy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 sie 2016 09:28 (aktualizacja: 23 sie 2016 09:50)

Stolik kawowy to niepozorny mebel tylko z pozoru. Jeśli postawimy na oryginalną formę lub wykończenie, może on stać się prawdziwą ozdobą salonu.

Stolik kawowy wyróżniający się nietypową bryłą, kształtem czy wykończeniem może wyznaczyć styl i charakter aranżacji pokoju dziennego. Z tego względu zanim zdecydujemy się na konkretny model stolika, warto odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Zastanówmy się czy stolik kawowy ma być wyłącznie stolikiem, ma odgrywać bardziej praktyczną rolę czy też stanowić centralny punkt naszego pokoju i pełnić funkcje głównie dekoracyjne. Na tej podstawie dobierzemy model, który odpowie na nasze najważniejsze potrzeby. 

Obecnie na rynku mamy bardzo duży wybór stolików kawowych i każdy może znaleźć model odpowiedni dla siebie. Warto jednak przyjrzeć się bliżej stolikom wyposażony w dodatkowe rozwiązania praktyczne, które pomysłowo łączą kilka funkcji jednocześnie. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, ukryte schowki i półeczki, wysuwane i podnoszone blaty - to wyróżniki stolików "z pomysłem."

Przyjrzyjmy się im bliżej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA