Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble z kolekcji Kaspian zachwycą miłośników prostego designu. Ponadczasowa biel mebli pozwoli stworzyć we wnętrzu wspaniałą aurę, jak również będzie punktem wyjścia przy doborze kolorowych dekoracji. Fot. BRW

12 inspiracji na meble do salonu w klasycznym stylu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 kwi 2017 11:08 (aktualizacja: 23 kwi 2017 14:09)

Klasyka nigdy nie wyjdzie mody. Trendy stale się zmieniają, jednak w nowych propozycjach producentów nie brakuje propozycji w klasycznym stylu.

Klasyka i prostota są kluczami do ponadczasowości. Moda się zmienia i wymyśla mnóstwo skomplikowanych rozwiązań, ale na rynku dostępne są kolekcje mebli, które długo będą na topie. Meble klasyczne to przede wszystkim ciekawe wzornictwo, w których "pobrzmiewa"  sentyment do drewna, tradycji i domowego ciepła. W takich kolekcjach piękno z minionych epok powraca, aby odmienić charakter naszych domów.

Meble stylizowane i klasyczne mogą również wyróżniać się bogactwem zdobień, frezów, wzorów ozdobnych. Znajdziecie tutaj witryny z charakterystycznymi przeszkleniami, meble wykończone ozdobnym pilastrem czy z patynowanymi frontami. W propozycjach producentów widać także silne inspiracje designem lat 50. i 60. Takie meble charakteryzują się prostym wzornictwem i lekką formą. Najpiękniejsze w nich są detale, np. w formie cienkiej, smuklej nóżki czy delikatnym uchwycie.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA