Kolekcja Ilum. Na uwagę zasługuje forma brył - białe elementy korpusów zostały wysunięte, tworząc interesującą układankę. Fot. Forte

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 lip 2016 10:40 (aktualizacja: 21 lip 2016 12:33)

12 inspiracji na nowoczesne meble do salonu

Nowoczesne meble do salonu to hit. Które z nich wybrać? Wybór jest ogromny. Specjalnie dla Was wyselekcjonowaliśmy kilka ciekawych propozycji.

Nowoczesne meble do salonu są wygodne, funkcjonalne oraz komfortowe w użytkowaniu. Dzięki temu wszystkie czynności wykonujemy bez trudu, a we wnętrzu nie musimy zbyt dużo sprzątać, bo wszystko ma swoje miejsce i „porządek robi się sam”. Szafki pomieszczą wszystkie przedmioty, które zawsze będą pod ręką, gotowe do użycia.

Nowoczesne meble charakteryzują się także lekką formą oraz ciekawym wyglądem. Prym wiodą kolekcje w matowej lub połyskającej bieli. Szczególnie chętnie są wybierane do niewielkich przestrzeni. Jasne lustrzane fronty sprawiają, że wnętrze nabiera przestrzeni wizualnej. Nie mniej pięknie prezentują się białe kolekcje urozmaicone delikatnymi wstawkami z drewna. Jasny dekor drewna sprawia, że kolekcja, a przez to także i całe wnętrze nabiera ciepłego, klimatycznego wyglądu.

Bryły nowoczesnych mebli do salonu wyróżniają się lekką i zgrabną linią. Poszczególne kolekcje można także dowolnie łączyć oraz zestawiać ze sobą. Dzięki temu sprawdzają się one we wnętrzach o nawet najbardziej nietypowym kształcie.  

 

  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce