Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko tapicerowane Tulip firmy Hilding Polska zapewni wygodę dzięki temu, że ma wysoki, miękki zagłówek. To wspaniałe podparcie dla zmęczonych pleców. Fot. Hilding Polska

12 inspiracji na wygodne łóżko tapicerowane

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 08 sie 2016 10:09 (aktualizacja: 08 sie 2016 10:17)

Łóżko tapicerowane to dość ciekawa opcja i z pewnością warta rozważenia. Mebel nie tylko ciekawie wygląda, ale jest też dość funkcjonalny.

Łóżka tapicerowane to niepowtarzalny styl, który wnosi do wnętrza sypialni szyku, elegancji i funkcjonalności. Różnorodność modeli, które znajdują się aktualnie w ofercie polskich sklepów sprawi, że każdy znajdzie model, który najbardziej mu odpowiada - i to zarówno jeśli chodzi o stylistykę, jak też rozmiar łóżka. 

Materiałem najczęściej wykorzystywanym do produkcji łóżek tapicerowanych jest ekoskóra. W ofercie producentów dostępne są również łóżka skórzane oraz obite tkaninami, a wszystko to w wielu opcjach kolorystycznych. 

Cechą łóżek tapicerowanych jest ich gustownie wykonany zagłówek. Może on być wykończony pięknymi okuciami, pikowaniami i obszyciami. Modny tapicerowany zagłówek zmieni proste łóżko w ozdobę sypialni, to również doskonałe zabezpieczenie ściany przed zabrudzeniem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA