Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel jest doskonałym pomysłem do małych przestrzeni. Można ją połączyć z czernią w postaci stylowych dodatków. Wówczas sypialnia będzie prezentować się bardzo modnie. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

12 pomysłów na gustowną sypialnię

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 30 sty 2017 09:12

W galerii zebraliśmy kilka ciekawych pomysłów na elegancką aranżację sypialni. Wnętrza są urządzone z pomysłem, utrzymane w modnych kolorach i wygodne w użytkowaniu.

Modna sypialnia jest jasna i pełna przestrzeni. Wnętrze jest uporządkowane i wizualnie czyste. Urozmaicają je ciekawe dodatki. Rolę bohatera wnętrza pełni łóżko. Najmodniejsze aktualnie są modele tapicerowane miękką tkaniną np. w kolorze szarym, czarnym czy białym. Obite tkaniną łóżko zapewnia wygodę wypoczynku nie tylko w nocy, ale także za dnia, ponieważ idealnie sprawdza się, gdy chcemy chwilę poczytać lub po prostu odpocząć w odosobnieniu.

Projektanci wiele uwagi poświęcają ścianie za łóżkiem, która nierzadko wyznacza nawet styl całego wnętrza. Chętnie wykańczają ją dekoracyjną tapetą, przestrzennym obrazem, a także cegłą lub drewnem. Inną pomysłową, ale też wygodną opcją są półki oraz dekoracyjne wnęki. Stanowią one nie tylko świetne urozmaicenie aranżacji, pozwalają także przechowywać w wygodny sposób dekoracje lub inne rodzinne pamiątki.  

Zachęcamy do oglądania naszej galerii zdjęć. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA