Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia KAMPlus w ciepłym żółtym kolorze prezentuje się bardzo oryginalnie. Świetnie sprawdzi się w mieszkaniu w bloku. Fot. KAM

12 pomysłów na kolorową kuchnię

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 gru 2015 13:24 (aktualizacja: 15 gru 2015 08:43)

Kolorowa kuchnia to propozycja dla osób lubiących oryginalne wnętrza. Czy warto zrezygnować z bezpiecznej bieli na rzecz oryginalnej kolorystyki? Oceńcie sami.

Aktualnie najczęściej możemy spotkać kuchnie, białe, szare i brązowe. Cieszą się one ogromnym powodzeniem. Stonowana zabudowa pozwala na większą swobodę aranżacyjną, a także wtapia
się w przestrzeń domu, sprawiając tym samym, że wnętrze prezentuje się bardzo harmonijnie. 

Jednak w kuchni dobrze zaprezentują się także mocne i energetyzujące barwy. To świetny sposób, aby nieco ożywić monotonną oraz prostą w formie zabudowę kuchenną. Zdecydowana kolorystycznie kuchnia stanie się wizualną odskocznią od reszty domu, a nieraz także najciekawszym elementem całego mieszkania. 

W przypadku kuchni otwartych na salon ciekawym rozwiązaniem będzie gra odcieniami lub pastelami na poszczególnych częściach zabudowy. W ten sposób od wysokiej zabudowy odróżnić można wyspę, bar lub półwysep. Bardziej oryginalnym sposobem jest gra kolorem na frontach szafek i szuflad. W tym przypadku tworzy się szachownica, którą według własnego gusty wypełnić można przechodzącymi tonalnie odcieniami lub pastelami, czy  też kontrastowo wprowadzić mocniejsze akcenty tylko na niektórych elementach.

Więcej przykładów w galerii. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA