Meble.com.pl - komfort na miarę

W systemie Median znajdziemy szafki RTV, komody oraz szafki wiszące. Specjalna powierzchnia frontów sprawia, że można ustawić za nimi głośniki bez uszczerbku na jakości dźwięku. Fot. Black Red White

15 modnych pomysłów na szafkę RTV

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 lut 2016 09:56 (aktualizacja: 25 lut 2016 08:10)

Wybór mebli pod telewizor jest bardzo zróżnicowany. Zobaczcie kilka modnych aktualnie propozycji.

Szafka RTV w salonie pełni wiele ważnych funkcji. To idealny sposób na wyeksponowanie odbiornika telewizyjnego, ale też dodatkowe miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów, pilotów telewizyjnych oraz ulubionych płyt z muzyką czy do odtwarzania filmów. 

Wybór mebli pod telewizor dostępnych w polskich sklepach jest dość zróżnicowany. Do wyboru mamy zarówno tradycyjne stoliki z otwartymi półkami. Nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń także jeśli chodzi o wzornictwo szafek RTV. Nowoczesne połączenie matu z połyskiem nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Z kolei tradycyjny w formie stolik doda wnętrzu klimatu oraz eleganckiego wyglądu.

Większość dostępnych modeli szafek stanowi przedłużenie kompletnych zestawów mebli do wyposażenia pokoju dziennego, bez trudu więc dobierzemy właściwy mebel jeśli zależy nam na zachowaniu wnętrza spójnego i harmonijnego w wyglądzie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA