Meble.com.pl - komfort na miarę

Szary narożnik oraz biały stolik w kształcie prostokąta to bardzo udane połączenie. Na tle jasnych ścian, całość prezentuje się bardzo nowocześnie. Projekt: Agnieszka Burzykowska-Walkosz. Fot. Bartosz Jarosz

15 pomysłów na szarą sofę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 gru 2015 11:07 (aktualizacja: 29 gru 2015 08:19)

Wygodna sofa bądź narożnik obity szarą tkaniną to hit w aranżacji wnętrz. W galerii kilka modnych pomysłów na wypoczynek w szarościach.

Szarości w aranżacji wnętrz aktualnie mają swoje pięć minut. Wszystko wskazuje także na to, iż taki stan rzeczy utrzyma się jaszcze przez jakiś czas. Szary np. na sofie, nie tylko ładnie się prezentuje bez względu na stylistykę wnętrza, ale też zapewnia dużą swobodę jeśli chodzi o wybór dodatków oraz pozostałe elementy wyposażenia wnętrza.

Najnowsze modele proponowane przez producentów oferują także niezwykłą wygodę wypoczynku. Funkcja spania oraz pojemnik na pościel - to już standard. W najnowszych modelach możemy coraz częściej spotkać takie udogodnienia jak funkcja relaksu, możliwość rozkładania podnóżka to nie tylko, zmiana ustawienia zagłówków oraz podłokietników, a także szereg innych drobnych, ale jakże przydatnych elementów sprytnie ukrytych w bryle mebla. Może to być stoliczek do pracy z laptopem, urządzenie do odtwarzania muzyki, a nawet... lodówka.  

Jeśli chodzi o rodzaj oraz kolor tkanin tu nie ma także żadnych ograniczeń. Możemy wybierać spośród różnych odcieni szarości - od mocnych intensywnych grafitów, kończąc na rozmytym kolorze popielatym.

Zobacz modne aranżacje z szarą sofą. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA