Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia z serii Family Line z frontem Letis w kolorze patynowanej brzozy syberyjskiej. Fot. BRW

15 sposobów na modną i tanią kuchnię

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 marz 2016 10:50 (aktualizacja: 16 marz 2016 08:40)

Aranżacja kuchni pochłania często niemałe pieniądze. Zobacz, jak można modnie i niedrogo urządzić to wnętrze.

Najdroższe są zawsze kuchnie na zamówienie. Ich wysoka cena uzależniona jest od tego, że meble dobierane są pod konkretny wymiar. Jednak w sklepach znajdziemy wiele gotowych zestawów, na które nie będziemy musieli czekać kilka miesięcy, a do tego ich cena będzie znacznie mniejsza. Ponadto gotowe zestawy mają dziś nie tylko ciekawy design, ale również wykonanie na wysokim poziomie.

Gotowe meble kuchenne wykonywane są z płyty MDF, a ilość rodzajów wykończeń daje nam szeroki wybór stylistyczny. Laminaty, forniry sztuczne oraz naturalne, to one nadają styl całej kuchni. Wielu popularnych producentów mebli do salonu posiadają w swojej ofercie również meble kuchenne. Ponadto znajdziemy meble do kuchni również w wielkopowierzchniowych sklepach budowlanych. Wybór jest więc zróżnicowany.

Gotowe kuchnie mają również ciekawą i modną stylistykę. Znajdziemy więc popularne kuchnie w bieli na wysoki połysk, z rysunkiem drewna, ale również z różnokolorowymi frontami. Warto pamiętać, że do gotowej kuchni, na której nieco zaoszczędzimy możemy wybrać porządny blat. Tego typu szafki kuchenne mają standardowe rozmiary, więc bez problemu dobierzemy blat z kamienia czy prawdziwego drewna u innego producenta. Ciekawie zaaranżowana ściana nad blatem również sprawi, że kuchnia nie będzie wyglądać na tanią. Modne płytki w kształcie heksagonów lub wielkogabarytowe szkło może całkowicie odmienić aranżację. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA