Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel "Ro" wyróżnia się "skorupową" formą. Fot. Archiwum.

15 wygodnych foteli. Zobacz nowości ze sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 wrz 2014 10:33 (aktualizacja: 24 wrz 2014 08:31)

Fotel kojarzy się z komfortem i wygodą. Jest nie tylko meblem doskonałym do wypoczynku, ale też pracy czy chwili relaksu z książką. Zobaczcie najnowsze modele foteli prosto z polskich sklepów.

Fotel to prawdziwy król w salonie. Jego rodzajów w sklepach jest naprawdę sporo, także ostateczna decyzja odnośnie jego zakupu wcale nie jest łatwa do podjęcia. Postanowiliśmy to nieco ułatwić. Zebraliśmy propozycje, które naszym zdaniem staną się ozdoba każdego salonu czy sypialni.

Dokonując jego zakupu powinniśmy pamiętać przede wszystkim o tym, że fotel musi być solidny, wytrzymały oraz wygodny. Na szczęście te produkowane w dzisiejszych czasach takie są. Możemy wybierać spośród modeli nowoczesnych np. opartych na metalowych płozach, jak też tych o bardziej tradycyjnym wzornictwie, np. foteli o oparciach nawiązujących do wzorów klasycznych - pikowanych, udekorowanych dodatkowo rzeźbionymi elementami z drewna lub też wyposażonymi w "uszy". 

Ciekawie prezentują się także modele z wysokim oparciem w formie  "zawiniętego" wachlarza, bądź muszli. Ogromne „rozłożyste” oparcia takich foteli zachęcają do wypoczynku. Modele prezentujące królewską stylistykę przeznaczone są głównie do dużych salonów. W mniejszych wnętrzach bardziej sprawdzą się modele o zgrabnej formie.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA