Kolekcja Possi Air. Fot. BRW

Kolekcja Possi Air. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 08 gru 2017 08:12 (aktualizacja: 11 gru 2017 09:08)

20 nowoczesnych zestawów mebli rtv z polskich sklepów

Nowoczesne telewizory dają wiele możliwości aranżacyjnych - można je zawiesić bezpośrednio na ścianie, ustawić na tradycyjnej szafce, ukryć za przesuwnymi frontami albo zamocować na specjalnym panelu, który pozwoli ochronić ścianę przed zabrudzeniami. Szafka rtv może być częścią meblościanki lub stanowić oddzielny mebel.

Współczesna szafka RTV ma być ozdobą salonu, nie tylko funkcjonalną skrzynką, na której ustawimy sprzęt audio-wideo. Niezależnie od tego, czy ukryjemy w niej sprzęt, czy go wyeksponujemy, warto zadbać o to, aby pasowała do stylistyki całego wnętrza, była funkcjonalna i zmieściła wszystkie niezbędne przedmioty. W polskich sklepach meblowych mamy do dyspozycji rozmaite kombinacje szuflad i szafek – pełnych lub przeszklonych, paneli przesuwnych, osłon na kable itd. Wszystko to pozwala schować niezbędne drobiazgi, nie utrudniając jednocześnie dostępu do nich. Prezentowane szafki w większości stanowią elementy całych kolekcji do pokoju dziennego. Są więc łatwe do skomponowania w większą całość, którą możemy w ciekawy sposób zabudować niemal całą ścianę. Dostępne są zazwyczaj w różnych wersjach: mini, maksi, z panelem tv lub bez, z szufladą lub szafką.

W najnowszych kolekcjach nie brakuje modeli o zintegrowanych uchwytach, z systemami cichego domyku lub systemami drzwiczek przesuwnych. W wielu z nich możliwe jest dodatkowe podświetlenie, które dodaje uroku kącikowi telewizyjnemu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce