Meble.com.pl - komfort na miarę

Salon urządzony w bieli. Sofy obite tkaniną w ciemnym szarym kolorze harmonijnie komponują się z jasną komodą RTV oraz fotelem. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

20 pomysłów na telewizor w salonie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 30 lis 2015 14:09

Telewizor to podstawowy element wyposażenia każdego salonu. Nic dziwnego, że często zajmuje w nim zaszczytne miejsce.

Telewizor w salonie warto odpowiednio wyeksponować. Ciekawych pomysłów oraz inspirujących rozwiązań jest wiele. Najprostszym sposobem jest zakup i ustawienie odbiornika na szafce RTV. Ich wybór w sklepach jest bardzo duży. Nie ma więc żadnych ograniczeń co do stylistyki czy rozmiarów tego mebla. Do wyboru są zarówno tradycyjne szafki wyglądem przypominające zwykły stolik, jak też bardziej funkcjonalne propozycje z wysuwanymi szufladami lub otwartymi półkami. Takie szafki poza wygodą użytkowania telewizora oferują także dodatkowe miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów, pilota, płyt z ulubioną muzyką czy filmem.  

Telewizor można też zawiesić na ścianie na specjalnym panelu telewizyjnym. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, że siedząc na sofie mamy odbiornik na wysokości wzorku, przez co chwila z ulubionym filmem staje się prawdziwie relaksująca. 

Dzięki specjalnemu obramowaniu telewizor dobrze wpasowuje się w pomieszczenie, stając się nie tylko jednym ze sprzętów, ale także jego dekoracją. Aby w pełni wykorzystać użytkowe i estetyczne walory zabudowy, można ją wykończyć w sposób komponujący się z wystrojem całego pomieszczenia. Lekka zabudowa pozwala także przysłonić elementy mocowania i przewody, które ze względu na swoją mało estetyczną prezencję psują wygląd salonu.

Zobaczcie 20 niebanalnych pomysłów na telewizor w domu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA