Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw "Bosco" marki Bizzarto. Zwróć uwagę na ciekawy kształt boczku, który wyróżnia tę kolekcję, dodając jej przytulnego wyglądu, a także na metalowe nóżki i wykończenie w dolnej części mebla. Fot. Bizzarto

30 sof z polskich sklepów. Zobacz najświeższą ofertę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 gru 2014 09:54 (aktualizacja: 12 gru 2014 08:05)

Sofa to nieodłączny element salonu. Wybierając ją natykamy się czasem na problemy, od zadowalającej ceny, ilości funkcji, na estetyce kończąc. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie 30 sof z polskich sklepów - zapoznajcie się z najświeższą ofertą.

Każdy z nas chciałby mieć sofę idealną, jednak znalezienie takiej bywa nie lada wyzwaniem. Takowe na rynku oczywiście istnieją, bowiem każdy z nas ma inne potrzeby, a szeroka oferta mebli tapicerowanych pozwala nam w nich wręcz "przebierać". 

Kiedy pytamy przedstawicieli salonów meblowych, na co najczęściej zwracają uwagę klienci decydujący się na zakup nowej sofy, słyszymy, że to wygląd jest dla nich najważniejszy. Okazuje się, że zwracamy uwagę na estetykę, na to by mebel wpisywał się w stylistykę salonu, na tkaninę - jej jakość, strukturę oraz barwę. Tutaj dominują raczej stonowane kolory, klienci często wybierają sofy tapicerowane tkaninami w różnych odcieniach brązów, jak również modne obecnie szarości. Rzadziej wybieramy zaś kolory zdecydowane lub krzykliwe, jak turkusy, kobalty czy żółcienie. 

Coraz częściej zwracamy także uwagę na funkcjonalności, jakie posiadają meble wypoczynkowe. Są nimi funkcje rozkładania, regulowane zagłówki czy możliwość dostosowania oparcia do pozycji siedzącego. Jak widać wygoda jest dla nas także istotna. Dzięki poszerzającej się wciąż ofercie sof z licznymi funkcjami, mamy możliwość wyboru mebla nie tylko przydatnego i wygodnego, ale też ładnego i modnego.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najświeższe kolekcje z polskich sklepów meblowych. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA