Miękka okładzina ścienna sprawi, że sypialnia będzie bardzo przytulna. Projekt: Małgorzata Muc, Joanna Scott. Fot. Bartosz Jarosz

Miękka okładzina ścienna sprawi, że sypialnia będzie bardzo przytulna. Projekt: Małgorzata Muc, Joanna Scott. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 wrz 2016 09:57 (aktualizacja: 22 wrz 2016 10:56)

3 sposoby na przytulną sypialnię

Chłodne wieczory sprawiają, że chętniej wypoczywamy w przytulnych wnętrzach. Jak więc wykreować ciepły klimat w sypialni?

Sypialnia urządzona w przytulnym klimacie, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią wypoczywać we wnętrzach spokojnych, ciepłych, a nawet i nastrojowych. Szczególnie, kiedy za oknem temperatura spada do kilku kresek powyżej zera, przytulna sypialnia będzie wręcz zapraszać w swoje progi.

Stworzyć przytulny nastrój nie jest trudno. Na wstępie warto zastosować ciepłą paletę barw, jak zieleń, beż, brąz, ciemniejsze odcienie koloru żółtego. Przytulną atmosferę nada wnętrzu również zastosowanie mebli z drewna, lub okładzin drewnianych na ścianach czy podłogach. Warto sypialnię wyposażyć w dużą ilość ciepłych tkanin. Doskonale sprawdzą się puszyste, grube koce i pledy, kolorowe poduszki oraz miękkie dywany. Powieszone w oknach lejące się zasłony, np. z lnu, również dodadzą sypialni więcej ciepła.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce