Kolekcja Orso wyróżnia się wyrazistym wzornictwem, które spodoba się osobom poszukującym mocnego akcentu we wnętrzu. Fot. Etap Sofa

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 paź 2016 08:08 (aktualizacja: 30 wrz 2016 15:08)

5 ciekawych inspiracji na czarną sofę

Czarna sofa jest stylowa i elegancka. Sprawdź modele, które wyselekcjonowaliśmy z myślą o ciekawych i oryginalnym wnętrzu.

Sofa obita czarną tkaniną to klasa i elegancja sama w sobie. Sprawia, że aranżacja zyskuje stylowy wygląd. Co więcej, czarne meble nie muszą oznaczać nudy. Mogą być interesującym dodatkiem do stonowanych, minimalistycznych wnętrz lub też idealnie dopełniać pełne energii, kolorowe aranżacje. Czarna skórzana sofa jest meblem uniwersalnym, a to dlatego, że łatwo dopasować ją każdego wystroju mieszkania.

Ciemna sofa może być obita tkaniną, skórą bądź jej sztucznym odpowiednikiem. W kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju tkaniny kierujmy się ceną, designem wnętrza oraz jej praktycznymi właściwościami. Meble skórzane to oczywiście najchętniej wybierana opcja. Od dawna uznawane są one bowiem za symbol dobrobytu. Naturalna skóra bowiem kojarzy się z luksusem, a posiadanie skórzanej sofy podnosi status mieszkania. Jest ona jednak dość kosztowna, dla osób które preferują nieco tańsze rozwiązania, prezentujemy piękne sofy obite miękką tkaniną. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce