Meble.com.pl - komfort na miarę

Model Strandmon zadowoli nawet najbardziej wybrednego entuzjastę foteli. Ma wysokie oparcie wspaniale podpierające plecy, a odpowiednio wystające uszy pozwolą oprzeć głowę podczas popołudniowej drzemki. Fot. IKEA

5 foteli z wysokim oparciem. To jest wygodne!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 sty 2016 11:21 (aktualizacja: 21 sty 2016 08:38)

Lubisz zdrzemnąć się na siedząco po obiedzie, a może telewizję oglądasz najczęściej z pozycji fotela? Zobacz 5 najwygodniejszych modeli z wysoki oparciem, które z pewnością ci się spodobają.

Fotel to najlepszy mebel do tego, aby w wygodnej pozycji obejrzeć w telewizji film, poczytać książkę lub zdrzemnąć się po sytym obiedzie. Jeśli będziesz mieć go w domu, to możesz być pewien, że to właśnie on zdobędzie uznanie wszystkich domowników. I kto wie, czy nie będą się o niego sprzeczać. 

Fotel to mebel bardzo niepozorny. Niby niewielki i może zaoferować znacznie mniej miejsca, niż jego stała towarzyszka sofa, ale mimo wszystko z jakiegoś powodu lgną do niego ludzie. Prawdopodobnie kieruje nimi chęć zajmowania honorowego miejsca w salonie. 

Poza czysto egoistycznymi pobudkami, uwielbiamy fotele także za nieskrępowaną wygodę. Za szerokie oparcie, które doskonale podpiera zmęczone po całym dniu plecy, za odpowiednio wyprofilowane podłokietniki, miękkie siedzisko, w które można się zapaść oraz za nieskończone ilości wzorów i kolorów. Fotel to ten rodzaj mebla, który z powodzeniem może być główną ozdobą salonu.

Zajrzyj do galerii zdjęć i zobacz 5 wspaniałych i wygodnych foteli z wysokim oparciem. Który zabrałbyś do domu?

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA