Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Modern to piękna kompozycja bieli i dębowego drewna. Fot. Paged Meble

5 inspiracji na piękny stół do jadalni

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 lip 2016 11:40 (aktualizacja: 26 lip 2016 11:53)

Stół jadalniany powinien być nie tylko atrakcyjny wzorniczo, ale przede wszystkim wygodny. Warto postawić np. na model z opcją rozkładania.

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. Warto więc dokładnie przemyśleć jego wybór. Sklepy obfitują w stoły do jadalni. Możemy wybierać spośród modeli w kształcie koła, kwadratu czy prostokąta. Nie ma także ograniczeń jeśli chodzi o ich stylistykę. Do wyboru mamy zarówno bogato zdobione propozycje klasyczne, jak też te wyróżniające się nowoczesną formą.

Meble do jadalni przybierają coraz ciekawsze formy. Wśród nich na prowadzenie wysuwają się bez wątpienia stoły oparte na jednej nodze, które pozwalają zaaranżować wnętrze w dość nietypowy sposób. Wyróżniają się one oryginalnym wyglądem - szeroki, prostokątny lub okrągły blat oraz centralna, stosunkowo smukła, ale zarazem stabilna noga, najczęściej optycznie odpowiadająca blatowi. Jednym słowem taki stół w niczym nie przypomina jadalnianych propozycji do których zdążyliśmy się już nieco przyzwyczaić.    

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA