Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia urządzona w czerni i bieli. Piękny dekoracyjny zagłówek rozciągnięty na całą szerokość ściany to ciekawy element wnętrza. Projekt. Dominik Respondek Fot. Bartosz Jarosz

5 pomysłów na łóżko z zagłówkiem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 lut 2016 11:04 (aktualizacja: 29 lut 2016 09:02)

Zagłówek łóżka może nadać sypialni ciekawy styl. Zobacz 5 pomysłowych rozwiązań.

Zagłówek to praktyczny element łóżka. Można na nim oprzeć plecy podczas czytania książki, ale również zagospodarowuje nam pustą ścianę w sypialni. Łóżka z wysokimi zagłówkami znajdziemy dosłownie u każdego producenta mebli, projektanci zaś polecają wykonanie go na zamówienie. Ten drugi sposób pozwala dopasować zagłówek do aranżacji wnętrza, ale również całkowicie odmienić z wyglądu najzwyklejsze łóżko. 

Modnym rozwiązaniem są zagłówki pikowane. W gotowych meblach znajdziemy je jako miękkie oparcie z zagłębieniami. Przeszywa się je dżetami, grubą nicią lub kryształkami, dzięki którym mebel nabiera luksusowego wyglądu. Wybierając zagłówek na zamówienie, możemy stworzyć go za pomocą specjalnych paneli pokrytych miękką tkaniną. Takie elementy możemy ułożyć na całej wysokości ściany, dzięki czemu staną się designerską, nietuzinkową ozdobą. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA