Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do przedpokoju Selene wyróżniają się uniwersalną stylistyką. Fot. Szynaka Meble

5 pomysłów na meble do przedpokoju

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 kwi 2017 08:12 (aktualizacja: 30 kwi 2017 12:58)

Przedpokój to wizytówka naszego domu oraz pierwsze pomieszczenie, które widzą nasi goście. Warto urządzić go ładnie i z pomysłem.

Przedpokój to pomieszczenie niełatwe w aranżacji. Szczególnie jeśli jest to mały i wąski korytarz w blokach. Bardzo często traktuje się go nieco po macoszemu, a nawet omija podczas aranżacji mieszkania. Bywa, że jest to zwykłe pomieszczenie z szafką na buty. A to duży błąd. W końcu, przedpokój to wizytówka domu i pomieszczenie, które poniekąd  zapowiada gust jego właścicieli.

Aranżując to pomieszczenie należy dokładnie przemyśleć elementy wyposażenia, które powinny się w nim znaleźć. Wszystkie powinny tworzyć spójną całość oraz być wygodne w użytkowaniu. Świetnie sprawdzą się tutaj meble do przedpokoju na wymiar, warto jednak pamiętać w sklepach dostępnych jest wiele gotowych propozycji.

Ważnym elementem aranżacji jest praktyczna szafa z lustrem, która pomieścisz nie tylko buty czy odzież, ale także niektóre sprzęty domowe, takie jak np. odkurzacz czy mop. Przedpokój nie może obejść się również bez wieszaka na ubrania czy szafki na obuwie. Wybierając meble przedpokojowe należy pamiętać o tym, by pasowały do ogólnej stylistyki całego mieszkania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA