Meble.com.pl - komfort na miarę

Domowe biuro nie musi zajmować wiele miejsca. Doskonale sprawdzi się proste biurko i klasyczne regały. Fot. Peka

5 pomysłów na miejsce do pracy w domu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 lis 2016 11:06 (aktualizacja: 17 lis 2016 12:32)

Praca w domu wcale nie musi oznaczać siedzenia z laptopem na sofie. Zobacz, jak można ciekawie urządzić domowe biuro.

Styl pracy czasem ogranicza się do wykonywania obowiązków z domu. Niekiedy zabieramy również niedokończoną pracę do domu. Bez różnicy, czy pracujemy w domu codziennie, czy tylko czasem, ważne jest, abyśmy mieli do tego wydzielone miejsce. Miejsce, które zapewni nam ciszę i spokój, a jednocześnie sprawi, że nie będziemy przeszkadzać innym domownikom. 

Najczęściej, gdy pracujemy w domu, lokujemy się na kanapie w salonie. To błąd, bowiem ilość rzeczy, które mogą nas rozpraszać, właśnie w salonie jest największa. Warto więc poszukać innego miejsca, które zapewni nam spokój i ciszę. Doskonałym miejscem do pracy jest sypialnia. Jest w niej cicho, poza wieczorami się w niej nie przebywa, a więc wydaje się naturalnym miejscem do pracy w spokoju. Można wstawić do niej klasyczne biurko z krzesłem na kółkach, lub konsolkę, która będzie pełnić również rolę toaletki.

Jeśli jednak musimy stworzyć miejsce do pracy w salonie, warto aby było ono dyskretnie schowane. Jeśli chcemy je ukryć przed gośćmi, przeznaczmy część zabudowanej szafy na blat i półki, które po rozsunięciu drzwi przesuwnych, zamienią się w mini biuro. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA