Meble.com.pl - komfort na miarę

Nieduża sypialnia, która mieści w sobie wygodne łóżko wcale nie małych rozmiarów. Półki umieszczone na ścianie pozwalają na przechowywanie książek czy też płyt, ale nie zabierają przestrzeni z pokoju. Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz

5 sposobów na aranżację małej sypialni

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 27 lut 2017 11:25 (aktualizacja: 27 lut 2017 11:37)

Aranżacja małej sypialni nie jest łatwą sprawą. Dobry pomysł aranżacyjny oraz sprytne meble sprawią, że wnętrze będzie komfortowe i wygodne w użytkowaniu.

Mała sypialnia będzie funkcjonalna, jeśli odpowiednio ją urządzisz. Stanie się przyjaznym miejscem, w którym wygodnie wypoczniesz. Łóżko z pojemnikiem, błyszczące powierzchnie, ukryte schowki, sprytnie ulokowane półki - to pomysły, które możesz wykorzystać.

Meble do małej sypialni powinny być lekkiej konstrukcji, mieć proste kształty. Lepiej postawić na bryły bez odważnych zdobień i wyrazistych wzorów, i oczywiście w jasnej kolorystyce. W małej sypialni pożądana jest mobilność, dlatego też na uwagę zasługują łóżka ze sprytnie ukrytymi pojemnikami. Również pomysłowe szafki wokół zaoszczędzą przestrzeń. Jeśli chodzi o dekoracje to warto postawić na modny zagłówek. Będzie to wyrazisty element dekoracyjny, który przyciągnie wzrok i ozdobi ściany sypialnianego wnętrza. 

Sprawdź kilka pomysłów na małą, ale modną sypialnię. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA