Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafa na zamówienie pozwoli zaaranżować jej przestrzeń dokładnie według naszych potrzeb. Fot. Elfa

5 sposobów na szafę w sypialni

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 27 lip 2016 09:21 (aktualizacja: 27 lip 2016 11:20)

Szafa w sypialni to mebel bardzo potrzebny. Zobacz, jak można ją zaaranżować.

W zabudowie czy wolnostojąca? Wielu z nas planując szafę w sypialni zapewne zadaje sobie to pytanie. Oba rozwiązania mają wiele zalet i wcale nie różnią się aż tak znacząco cenami. Co więc wybrać?

Szafa pod zabudowę jest meblem, który całkowicie dopasowujemy do własnych potrzeb. Dzięki temu, że od początku bierzmy udział w jej planowaniu i decydujemy o tym, jak będzie wyglądać zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, możemy być pewni, że będzie spełniać nasze wymagania. Szafy wolno stojące dają nam z kolei gotowe rozwiązania, które akceptujemy bądź nie. Możemy wybrać model szafy, który będzie miał większą ilość drążków lub półek, w zależności od potrzeb. Niestety nie mamy już wpływu na to, jakiej pojemności czy wysokości będą poszczególne elementy.

Ceny szaf na zamówienie, jak i tych gotowych są bardzo zbliżone. W jednej i drugiej wersji otrzymujemy mebel z płyty MDF w wybranej przed siebie okleinie. Warto wiedzieć, że to właśnie wewnętrzne systemy najbardziej podnoszą cenę, m.in. drążki na spodnie, szuflady z cichym domykiem, czy pantografy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA